« Ožujak 2024 »

Predstavljanje stvaralačko-umjetničkih radova

Monolozi, recitacije, plesovi, pjesme odzvanjali su sinoć iz naše vesele škole.

Pogledajte dio druge večeri dana Škole:

Pogledajte fotogaleriju!

Drugu večer obilježavanja našeg Dana škole obilježio je bogat dramsko-scenski program. Monolozima i recitacijama koje smo čuli naši su se učenici predstavili na školskom, a neki i na županijskom Lidranu, smotri dramski, literarnih i novinarski radova. Zbor naše škole predstavio nas je ove godine na natjecanju zborova koje se održalo u Požegi. Osvojili su dva srebra. Osim toga imali smo priliku vidjeti brojne plesove u kojima su se naši učenici pokazali izuzetno uspješnima. Školom je vladalo vedro raspoloženje te smo još jednom pokazali koliko smo sretni ovdje.

U programu su sudjelovali brojni izvođači. U monolozima i recitacijama su se istaknuli učenici razredne nastave: Iva Gabrić, Domink Prpić, Ena Teskera, Antonija Marina, Gabrijel Ferenčević, Ante Blažević i Zara Majetić.

Plesom su nas razveselili: učenici 1.i 2. razreda svojom koreografijom Igrajmo se, učenici 2. i 4. razreda plesom Hoky Poky, prvašići su se okušali u twistu, mještovita plesna skupina iz područne škole Sv. Đurađ otplesala nam je dva plesa, učenici 2. razreda otplesali su koreografiju na temu iz crtanog filma Rio. Plesna skupina breakdancera sama je osmisla svoju točku te dokazala da naši učenici i sami mogu vrlo spretno osmisliti nastup.

Zbor naše škole čine i učenici razredne nastave. To su naši Mali slavuji. Za ovu večer pripremili su nam šest skladbi. u sklopu zbora djeluje i ritamska skupina Ribice koje su nam izvele svoje točku u pratnji Martina Maljkovića na tamburici.

Ema Klarić i Leo Jovanović otplesali su nam valcer.

Karla Cenger, učenica 2. razreda pokazala nam je svoju mažoretsku koreografiju.Učenici češkog jezika, također, su nam otpjevali jednu pjesmicu.

Svečanu priredbu otvorenu za javnost pripremila je učiteljica hrvatskog jezika Marina Štefanac.

objavio: marina štefanac   datum: 3. 6. 2016.