Uspjesi naših učenika na županijskim natjecanjima u 2013. godini
Astronomija
5. razred
1. mjesto: Martin Maljković, 5.c
8. razred
1. mjesto: Frane Žada, 8.a
Mentor: Zlatko Kovačević, prof.
Biologija
7. razred
1. mjesto: Karla Petrovčić, 7.c
Mentor: dr.sc. Ljiljana Matulec, prof.
Fizika
3. mjesto: Dominik Blažević, 8.a
4. mjesto: Goran Sabo, 8.b
Mentor: Ivan Fadljević, prof.
Geografija
5. razred
3. mjesto: Lucija Gorički, 5.c
Mentor: Vanda Viljevac, nast.
6. razred
2. mjesto: Lana Stevanovski, 6.b
4. mjesto: Toni Matković, 6.c
Mentor: Vanda Viljevac, nast.
7. razred
1. mjesto: Mijo Piškur, 7.c
4. mjesto: Franko Mock, 7.c
Mentor: Tomislav Matković, prof.
8. razred
4. mjesto: Frane Žada, 8.a
Mentor: Tomislav Matković, prof.
Hrvatski jezik
7. razred
4. mjesto: Mijo Piškur, 7.c
Mentor: Marina Štefanac, prof.
8. razred
3. mjesto: Nika Gibanica, 8.b
Mentor: Branka Špegelj, prof.
Informatika
5. razred
1. mjesto: Kristijan Horvat, 5.d
6. razred
1. mjesto: Lana Stevanovski, 6.b
8. razred
1. mjesto: Frane Žada, 8.a
Mentor: Krešimir Tuk, prof.
Kemija
7. razred
3. mjesto: Matija Tkalec, 7.d
Mentor: Marina Nemet, prof.
Klokan bez granica
Učenici koji su ostvarili rezultate koji se ubrajaju u 10% najboljih u državi:
razina pčelica (2. razred)
Viktoria Bartulović, 2.r PŠ Podgorje
Dominik Arsić, 2.a
Filip Vlaisavljević, 2.c
razina leptirić (3. razred)
Petra Kovač, 3.b
Dino Habijanac, 3.a
razina ecoliers (4. i 5. razred)
Karla Puškarić, 5.a
Tim Čevelak, 4.c
Matematika
4. razred
2. mjesto: Alan Đurđević, 4.a
Mentor: Romana Brajković, dipl. uč.
5. mjesto: Tim Čevelak, 4.c
Mentor: Mirjana Bunjevac, nast.
6. razred
4. mjesto: Lana Stevanovski, 6.b
Mentor: Sanja Roklicer, prof.
7. razred
1. mjesto: Mijo Piškur, 7.c
Mentor: Irena Muškić, prof.
8. razred
3. mjesto: Frane Žada, 8.a
5. mjesto: Goran Sabo, 8.b
Mentor: Ana Milnović, nast.
Povijest
7. razred
1. mjesto: Barbara Šarić, 7.c
2. mjesto: Karla Petrovčić, 7.c
Mentor: Kristijan Gostimir, prof.
Sigurno u prometu
pojedinačno
3. mjesto: Luka Relić, 5.a
ekipno
2. mjesto: Luka Relić, 5.a, Karla Puškarić, 5.a, Ana-Marija Morel, 5.c, Denis Ronik, 5.d
Mentor: Zlatko Kovačević, prof.
Tehnička kultura
elektrotehnika
2. mjesto: Barbara Udovičić, 8.c
3. mjesto: Dominik Blažević, 8.a
raketno modelarstvo
2. mjesto: Matej Žunić, 7.a
strojarske konstrukcije
2. mjesto: Matija Tkalec, 7.d
Mentor: Zlatko Kovačević, prof.
Vjeronauk
1. mjesto (ekipno): Tea Pajdak, 8.a, Barbara Udovičić, 8.c, Iva Marović, 8.d, Antonela Čizmarević, 7.d
Mentor: Anto Zubak, dipl. teolog