« Svibanj 2024 »

Dani osnovne škole Vladimir Nazor Virovitica, 5-6. lipnja 2014. godine

Obilježili smo dane Naše škole u četvrtak 5. i petak 6. lipnja 2014 godine.

Pogledajte fotogaleriju s Umjetničko-znanstvene večeri!

Pogledajte fotogaleriju s glavne priredbe dana Škole.

Četvrtak, 5. lipnja 2014. godine u 19,00 sati

Umjetničko-znanstvena večer

Priredba otvorena za javnost

Petak, 6. lipnja 2014. godine u 19,00 sati

Glavna priredba Dana škole

Dodjela nagrada učenicima, mentorima i jubilarcima

Dramsko-glazbeni program Likovi iz lektire

I ove smo godine dan naše škole obilježili svečano i veselo. Program je počeo već u četvrtak kada su učenici pred prepunim gledalištem svojim roditeljima, učiteljima i ostalim gostima pokazali što se sve tijekom godine radi u našoj školi. Kako je odličnih točaka zaista puno, svi su dobili priliku prikazati što su pripremili. Tako nas je u kulturno-umjetničkom, ali i znanstvenom programu, pozdravio zbor naše škole s nekoliko skladbi, zatim glumci, recitatori, plesači domaćini i naši gosti iz Područne škole Korija.

Publika je mogla vidjeti brojne točke sa školskog Lidrana, ali i uspješne znanstveno-istraživačke radove s kojima su nas ove godine učenici i njihovi mentori predstavljali na brojnim državnim natjecanjima.

Već tradicionalno, svakog prvog petka u lipnju, učenici su oslobođeni nastave, no većina ipak dođe u školu. Dok jedni nastupaju u programu, drugi su tijekom godine u znanju i sportskim aktivnostima osvojili visoka mjesta na natjecanjima te budu nagrađeni, a ostali dođu bodriti svoje prijatelje i zapljeskati najboljima.

Najbolji među najboljima bio je ove godine učenik osmog razreda Mijo Piškur, samozatajan mladić, koji je svojim uspjesima tijekom osmogodišnjeg školovanja pribavio titulu ovogodišnjeg naj učenika.

Program, kroz koji su nas vodili Hlapić i Gita, nastavljen je u veselom tonu uz ples Crvenkapica, Alise u zemlji čudesa te mačaka i miševa jer ipak je ova školska godina, još od maskenbala, posvećena likovima iz lektire.

Ravnateljica škole Sanjica Samac zahvalila je nazočnima što su uveličali još jedno u nizu obilježavanja Dana škole, a posebnu je zahvalu uputila svojim učiteljima jubilarcima koji dugi niz godina sudjeluju u obrazovanju i odgoju naših učenika. Poželjela je svima i dalje mnogo uspjeha u radu te da se ovi izvrsni rezultati ponove i dogodine.

JUBILARCI

Matija Đurčević 5 godina

Ljubo Lončar 10 godina

Klaudija Brenner Pažin 15 godiina

Ana Sandra Halupa 20 godina

Tomislav Matković 20 godina

Mirjana Slavić 20 godina

Željka Trbojević 20 godina

Vanda Milojević 25 godina

Mirjana Bunjevac 30 godina

Mirjana Galunić 35 godina

Nevenka Kolarić 40 godina

Kristina Đeri, prof.

objavio: Krešimir Tuk   datum: 9. 6. 2014.