Sportski uspjesi

Naši učenici su i ove školske godine nastavili nizati sportske uspjehe te su na do sada održanim susretima školskih športskih društava osvojili zapažene rezultate.

Pogledaj fotogaleriju!

Prvenstvo ŠŠD osnovnih škola u rukometu – skupina Zapad održano je  28. listopada 2015.  godine u  Špišić Bukovici. Naše djevojke su osvojile 1. mjesto i  sudjelovat će u završnici  županijskog prvenstva  koje će se održati  9.veljače 2016. godine u  Orahovici.

Prošlogodišnji državni prvaci nastavili su s pobjedama te su osvojenim 1. mjestom u Županiji osigurali poluzavršnicu natjecanja koja će se održati u Varažinu u veljači.

Voditelj rukometaša i rukometašica je  učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Ivan Šuper.

Natjecanje u šahu održano je 24.studenog u Gradini gdje su naši dječaci u sastavu Alan Đurđević, Šimun Debelić-Pecive, Lukas Debelić-Pecive, Alen Milovanović i Ivan Jakuš, osvojili treće mjesto.

I djevojčice su bile treće, a nastupile su u sastavu Dorotea Kožnjak, Marina Ronik, Ena Dvojak i Lorena Majdak, Voditelj ekipa je učitelj tjelesne i zdravstvene kulture  Krum Stevanovski.

Natjecanja su nastavljena Županijskim prvenstvom u stolnom tenisu  koje je održano u Voćinu 26. studenog. Naši dječaci u sastavu Fran Viljevac, Vjekoslav Koledić i Mihael Mežnarić osvojili su prvo mjesto te će predstavljati našu županiju na poluzavršnom natjecanju skupine Sjever u Varaždinskoj županiji.

Djevojčice u sastavu Lana Periša, Elena Harastil i Leticija Jurlina bile su šeste. Voditelj ekipa je učitelj tjelesne i zdravstvene kulture  Krum Stevanovski.

I ove  godine u našoj školi učenici nižih razreda okupljaju se u Univerzalnoj sportskoj školi koju vodi učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Krum Stevanovski.

USŠ  ove nastavne godine počela je s radom od 5. listopada 2015. godine i uspješno provodila planirani  program do 30. studenog 2015 godine.

USŠ nastavlja s radom nakon zimskih praznika.

Svim natjecateljima čestitamo na uspjehu i  želimo da i dalje budu uspješni u svom radu.

objavio: KRISTINA ĐERI   datum: 10. 12. 2015.